Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy . Avi kiterje...

Hogyan lehet egy . Avi kiterjesztésű videófájlnak megváltoztatni a milliszekundum értékét?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy két ugyanolyan nevű .avi kiterjesztésű fájl összeillesztésénél, a virtualdub 1.9.8 nem engedi összeilleszteni.


És még az a baj, hogy az egyik fájlnak a milliszekundum értéke: 5498 ms

A másiké pedig 10555 ms

Ezért szeretném azt, hogy mindkét .avi fájlnak a milliszekundum értéke egyenlő legyen.



2017. márc. 11. 18:29
 1/4 Hominida ***** válasza:

Nem hinném, hogy ennek az értéknek ez a neve. Nézd meg alaposabban, hogy miről is van szó.


De én már jártam úgy, hogy hiába próbáltam teljesen azonos paraméterűvé tenni két AVI-t, mégsem sikerült összeillesztenem őket, ez veled is megtörténhet.

2017. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudod, hogy át kell konvertálni mind a kettőt...
2017. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hominida ***** válasza:
Nekem akkor a teljesen azonos paraméterekkel való újrakonvertálással sem sikerült, Vegasban átrenderelni végül már nem volt ídőm.
2017. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rengeteg tudàssal
2017. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!