Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a musical. Ly-vel?...

Mi történt a musical. Ly-vel? Másnak is elromlott vagy csak engem és az ismerősömet nem engedi be? Bocsi ha rossz a kategória.

Figyelt kérdés
Totál nem normális, bármelyik vidire ránegyek azt írja ki hogy letörölték, meg random kiírja hogy a kilépés nem sikerült, pedig nem is léptem ki. Az ismerősömmel mindketten letöröltük hogy majd újra letöltjük, de beírjuk a (100%hogy helyes) jelszót és se kép se hang… valaki kérlek segítsen aki ért hozzá! Előre is köszönjük!

2017. márc. 11. 19:51
 1/4 krisztina99999 válasza:

Nekem tegnap este fele volt ilyen. Nem tudtam bejelentkezni, pedig full pontosan be írtam mindent. Igaz én Facebookal jelentkezem be mindíg, de elkezdte tölteni majd kiírta hogy Login failed.

Én azt csináltam hogy letöröltem és a Musical.lyre ráírtam Gmailon. Ha érdekel ez az email címük ( support@musical.ly ) egyből vissza is írtak. Másnap reggel megint megpróbálkoztam vele és most már jó, bár a vidiket nem mindíg tölti be. Remélem valamivel tudtam segíteni :)

2017. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 igen, mostmár nekünk is jó, köszi a választ
2017. márc. 12. 19:58
 3/4 anonim válasza:
Nekem a live.ly vel van bajom...tegnap beléptem volna de azt írta ki hogy nem vagyok jogosult rá...tudsz segíteni 1.valasziro?
2017. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hollosi Jazmin csinalt videot
2018. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!