Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BIOS Frissités! (Mire jó? )

BIOS Frissités! (Mire jó? )

Figyelt kérdés

Szerintetek frissítsem a biost? :D

Adatok:

Rendszer BIOS: 01/12/2015

video bios: 12/16/2013

(aida64 extreme-ből néztem) Itt azt írja hogy kell frissítés. Nem tudom szerintetek?

Egyáltalán mire jó?



2017. márc. 11. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ.. lehet új procikkal való kompatibilitás az oka , vagy driverek miatt .. ez egyedi dolog,de le van írva a "release note" verzió információ alatt.
2017. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na most utánanéztem és a mostani alaplaphoz van egy új bios (2017.02.27-én jött ki) ami jó lenne. De olvasgattam utána hogy ha valamit elb*szok akkor "meghal" az alaplap.
2017. márc. 12. 01:10
 3/7 anonim ***** válasza:

BIOS-t akkor frissítek, ha muszáj. Például, ha új processzort készülök az alaplapba venni, de az csak a legfrissebb BIOS-szal megy.

"Ami működik, azt nem kell megjavítani."

2017. márc. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
Van valami olyan problémád a jelenlegi BIOSoddal, amit a frissítés megoldana? Ha igen, akkor érdemes frissíteni. Ha tökéletesen műxik a jelenlegi, akkor minek?
2017. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát az útobbi időben érzékeltem hogy lassab a gép, portalanítottam, újratelepítettem de mégis sokkal lassab mint 2-3 hónapja. Szerintetek ez a gond akkor?
2017. márc. 12. 13:37
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Szerintem nem. Feltéve hogy előtte is ugyanez a BIOS volt. Most vagy jól működik a gép, vagy hibásan. De ez nem fog változni.
2017. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem azzal függ össze. Én inkább úgy gondolom,hogy az alkatrész öregedése miatt többet hibázik,ezért többször kell ismételni az adat küldést vagy más módon javítani,ez pedig lassúságot eredményez.
2017. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!