Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képélesítés? Valaki help!

Képélesítés? Valaki help!

Figyelt kérdés
Képszerkesztőket tanulgatok szórakozásból. Van egy képem amit a fotósom szarul fotózott le és fontos lenne élesebbé tenni. Paint.net-tel dolgozok, gimpre gondoltam hogy áttérek de nekem nem túl barátságos a kezelőfelülete. Photoshop-pal nem próbáltam de nem is szeretném. Próbáltam már a rétegekkel hülyéskedni, maszkolni meg egyebek de nem jön össze. Aki profibb, légyszi segítsen! Ha van válalkozóbb szellemű ember aki megcsinálja nekem, annak privibe küldhetem.

2017. márc. 12. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
paint.net egy kalap fos. Használj normális szerkesztő progit, addig nicns értelme miről beszélni.
2017. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:
100%
Ne nagyon számíts használható eredményre, maximum arra, hogy egy fokkal kevésbé zavarónak érzed az életlenséget. A nem létező rajzos részleteket nem tudják előállítani a programok.
2017. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:
Egyébként meg nem világos, hogy a Gimpnek miért „nem túl barátságos a kezelőfelülete”. Kábé olyan, mint a többié, jól átlátható, szokásos képszerkesztő-ablak. Mi nem stimmel vele?
2017. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
PhotoFiltre képszerkesztő, Filter menü -> Sharpen parancs. Ennyi.
2017. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:

4:

Aha, vagy bármelyik egyéb képszerkesztő, esetleg nézegetőprogram élesítő funkciójával. Pont ugyanannyit ér...

2017. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Javaslom ezt a plugint: [link]

Ha kombinálod az alapból meglévő élesítéssel, talán értelmes eredményt kaphatsz.

2017. márc. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!