Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dead Space 3-at hogy tudom...

Dead Space 3-at hogy tudom full HD-ban futtatni?

Figyelt kérdés

1440x900 a max de nekem 16:9-es kijelzőm van és így teljesen rossz a minőség.

Minden mást FULL HD-ban fut vagy megy de ennél nincs ilyen beállítás pedig vannak gameplayok ahol full HD ban játszanak

Segítsetek pls eg ár nagyon idegesít ez köszi előre.



2017. márc. 14. 15:35
 1/9 nemma ***** válasza:
Eredeti?
2017. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az de aza gameplay sem eredeti game volt és egyszer már amikor kijött én is játszottam vele full hd ban de azt már nem tudom milyennel és hogy haverom egy hónapja játszoptta ki ő is törtel és full ba de nem válaszol senki.
2017. márc. 14. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem simán engedni kiválasztani.


[link]


Ha neked nem, akkor ott monitor/kábel/driver probléma lehet. Próbálj csökkentett módban DDU-val takarítani, majd a video drivert feltelepíteni újra.


Az is lehetőség, hogy nincs is full HD monitorod, és akkor nem csoda, hogy nem jelenik meg a lehetőség. De akkor miért kérdeznél ilyet?...

2017. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Látom nem figyeltek hogy ezen a játékon kívül írtam hogy mindent FULL HD-BAN játszok stb csak a DS 1,2,3 nál nem engedi beállítani a full HD csak 1440x900at...
2017. márc. 14. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy tudod-e egyáltalán, mit jelent az, hogy full hd. Ne fölényeskedj, nem mindenki gondolatolvasó, meg nem is ismerünk.
2017. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írtam alap dolgot ennyi minden full hdban fut ennyi csal ez a játék sorozat nem nem tom mit nem értenek ezen. Igen tudom mi az már bocs.
2017. márc. 14. 20:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyszerű kérded mások válaszolnak rá rendesen vagy nem rendesen de mégse rendes egy válasz se....
2017. márc. 14. 20:36
 8/9 nemma ***** válasza:
Vedd meg, nekem az eredetivel semmi problémám nincs, vagy ha mindenáron le akarod lopni, akkor keress egy másik verziót. Vagy állítsd át a képarányt a játékon belül 16:9-rs és azután elvileg be lehet állítani 1920X1080-as felbontást.
2017. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Képarányt nem lehet benne állítani és mindegyik törtel ugyan ez van a dead space játékoknál mással sosincs csak ennél.
2017. márc. 15. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!