Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet visszaállítani?

Hogy lehet visszaállítani?

Figyelt kérdés

Nagynéném sikeresen benyomott valamit a Word-ben, aminek köszönhetően a bal oldali vonalzó legfelülre csúszott, aminek következtében a lap legtetéjén tudok csak szöveget kezdeni. Hiába néztem meg a margóknál, ott az volt, hogy az alapbeállítás van érvényben, tehát ott van a 2,5 cm. De a valóságban ez nincs így. Mit tehetnék?


Itt a kép: [link]



2017. márc. 15. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem a lap teteján fog kezdődni, ha kinyomtatot. Meg lesz a margó, csak a monitoron nem jeleníti meg a felesleges üres területet (és ha lenne header/footer, azt sem).


Egyébként pedig kattints duplán a lap tetejére, amikor megváltozik az kurzor.

2017. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kattintással nem mentem semmire, de köszi a tippeket.

Egyébként régebbi, elmentett dokumentumokba írok újakat, ahol normális a vonalzó. Így kissé macerás ugyan, de megoldható.

2017. márc. 16. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor rossz helyre kattintottál. Akkor kattints, ha így néz ki a kurzor:

[link]

2017. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre kattintottam, de először nem működött. Aztán most, hogy megnyitottam a Word-ot, visszaállt.
2017. márc. 17. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!