Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gép befagy/leáll/nem reagál?...

Gép befagy/leáll/nem reagál? (többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv. Szóval amikor gta online vagy 5 özök akkor változó időközönként fogja magát a gép(világít az egerem és a billzet is) és se kép se reakció akármire(a billzet és egér elsötétül vissza nem jön) addig amíg hosszan nyomva nem tartom a power gombot és utánna várok 30másodperc-2 perc-et és ujraindítom. Eddig ha jól emlékszem csak GTA5 közben csinálta.

Konfig:

CPU: AMD FX 8320E

GPU: Asus HD7970(egy GTX 750-em volt előtte)

Ram:2x4 GB Hyper X ddr3

táp: cooler master 600W-os nem valami 18 ezer forint volt.

Tudnátok segíteni?



2017. márc. 16. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Túlmelegszik a proci. Tipikus amd
2017. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szinte biztos? mert direkt raktam rá egy jobb hűtőt egy

Spire cpu cooler sp985s1-v2-t. szóval a processzor a gond. mit tegyek? intel gondolom mert egy jobb AMD-re nincs nagyon pénzem talán ha beszámíttatom az AMD-t akkor lehetne egyet beszerenzem persze az jóval gyengébb lenne... és ha nem tévedek kell új alaplap is. a választ köszönöm

2017. márc. 16. 19:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg olcsóbb megoldás van?
2017. márc. 16. 19:46
 4/8 A kérdező kommentje:
meg lefuttatam egy Valley benchmarkot a videkártya 92 celsius-os volt ez sem normális szerintem...
2017. márc. 16. 19:49
 5/8 A kérdező kommentje:
leszedtem az MSI afterburnert (semmit sem bántottam) csak a monitoring miatt és a kártya gta5 közbe nem ment 75 fölé az jó akkor processzor lesz
2017. márc. 16. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:

futtass aida stressztesztet,és az kidobja,hogy mennyire melegszik a cpu.

ha a gép 1 éves vagy öregebb,érdemes újrapasztázni valami jobb minőségű pasztával a procit.

2017. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

megnéztem azt a procihűtőt,hát én nem raktam volna rá arra a cpu-ra.

az max i3-hoz jó.

ha van 6-7k forintod,akkor ruházz be egy komolyabb hűtőre.

pl : [link]


vagy : [link]


esetleg még mások is tudnak ajánlani megfelelő hűtőt.

2017. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem szóval akkor új hűtő és újrapasztázni.

Gondolkodtam egy új processzorban is csak ugye intel-t néztem és ami normálisabb(számomra) az nagyon drága lenne. Köszönöm a válaszokat.

2017. márc. 19. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!