Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO közben billentyűzetkiosz...

CS:GO közben billentyűzetkiosztást vált a Windows. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
CS:GO közben billentyűzetkiosztást vált a Windows (például írnék a chatbe valamit magyarul, és amikor felnézek kiderül, hogy teljesen mást írok, mint amit eredetileg szerettem volna). Ez eléggé zavaró tud lenni. A CS:GO Steamen magyar nyelvűre van állítva (ez a játékban nem is változik meg). Az eredeti Windows 8.1-ben eleinte csak az alapértelmezett magyar nyelv volt beállítva, és amikor beléptem CS-be, megjelent jobb alul a "HUN" felirat (mivel a játék magyar, gondolom azért), majd később a magyar nyelv mellé plusznak megadtam a brit és egyesült államokbeli angolt, valamint a németországi németet annak reményében, hogy ettől majd jó írányba fog változni a dolog, és nem fogja állandóan váltani a billentyűzetkiosztást, de sajnos a helyzet nem változott, néha a britre, néha pedig az amerikaira vált át, érdekes. Ezt általában úgy oldom meg CS:GO közben, hogy a beviteli módok között váltok a Windows + szóköz billentyűkombinációval, és helyreáll egy ideig a magyar. Ez mitől van? A PC 2014 telén lett meg, tehát nem túl régi, az egész Windows 8.1 januárban lett újratelepítve. Semmi felesleges szoftver nincs a gépen, csak ami nagyon kell, és minden eredeti, kivéve 1-2-t, ami alapból nagyon drága cucc (például Photoshop), de ezek is biztos forrásból.

2017. márc. 18. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ALT + SHIFT?
2017. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Igen, ezek szerint ez volt a probléma, hiszen a CS:GO-ban nekem a mikrofon az Alt billentyűre van állítva. Erre mindenki figyeljen oda! :D
2017. márc. 18. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!