Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat ennyire a...

Miért szaggat ennyire a Blender? (többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig mindig nagyon jól működött, nagyon jól ment a Blender a gépemen. Már egy kis ideje nem használtam, most pedig megnyitottam, de nagyon szaggat az egész. Mitől lehet?

2017. márc. 18. 16:51
 1/6 A kérdező kommentje:
A 3D tervezés közben is, ha menteni akarok akkor is, mindig várni kell, hogy reagáljon, szaggat.
2017. márc. 18. 16:52
 2/6 nulla1 ***** válasza:

én is belefutottam egyszer ebbe, első körben frissíts vga drivert (az integráltat is ha van), aztán a blender legfrissebb változatát rakd fel. elvileg ez megoldja, mert az újban már javították. de ha nem akkor itt a link:

[link]


ha ez sem akkor segíthet ha leírod milyen géped van, milyen oprendszer, milyen verzió, milyen vga milyen driver... szóval sok sok infó :)

2017. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de már nem fontos! :) Az Unity is jó!
2017. márc. 21. 17:34
 4/6 A kérdező kommentje:
A legújabb verzióban sem oldódott meg! :D
2017. ápr. 13. 12:28
 5/6 seymour99 ***** válasza:

Nem lehet hogy túl nagy subdivied van rajta? :D


Midifiereknél nézd meg hogy a subdivision vagy a ugyan ez multifilterben nincs e nagyon amgasra állítva, mert általában olyan 5-6 os fokozat környékén már nem bírja olyan gyorsan renderelni a gép.

2017. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megoldódott! Integrált grafikára kellett állítani a Blendert.
2017. máj. 1. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!