Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megjeleníteni...

Hogyan lehet megjeleníteni azt, hogy hány órát dolgoztam egy excel táblán?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet megjeleníteni azt, hogy mennyit dolgoztam egy excel táblán? Van esetleg erre valami függvény ha meg lehet? Vagy csak valami menü az excelben amit nem találok?

#Excel #munkaórák száma
2017. márc. 19. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Az excel nincs ilyen lehetőség, csak a wordben lehet megnézni, hogy mennyit dolgoztál vele.


Ha mindenképp szükség van rá, akkor esetleg egy rejtett lapon tudod makrókkal rögzíteni azt, hogy mikor léptél be, mikor léptél ki (ehhez menteni kell).

Vagy egy különálló txt fájlba is tudod naplózni a ki és belépéseket - ez olyan szempontból jobb, hogy akár mentés nélkül is kiléphetsz az excelből. Excel VBA-t használtál már?

2017. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2017. márc. 24. 01:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem használtam Excel VBA-t. Nem tudom mi az! Amit találtam róla a neten na abból meg nem lettem okosabb.
2017. márc. 24. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!