Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a számítógépen...

Hogyan lehet a számítógépen Saját Filmekből összeállítani egy időbeosztást ( akár egy program segítségével ) hogy melyik mikor induljon el?

Figyelt kérdés

Itt ezalatt azt értem, hogy ugye a TV-ben, legalább is a modernebb BOX-os TV-kben van egy menü ahol több csatornát mutatnak és azt, hogy egyes adások mikor következnek a csatornákon. ( remélem eddig megvan )


Na most érdekelne, hogy van-e olyan számítógépes program amellyel meg lehet-e valósítani ezt? Ugye a számítógépen vannak filmek, amelyeket csak otthoni célra használok és szeretném berakni őket egy programba ahol bizonyos időközönként elindul egy film. Akár egymás után mikor az egyik véget ér vagy több " csatornán " több " adás " megy.


Erre van valamilyen technológia esetleg? Úgy értem program?


Most lehet kicsit rosszul fogalmaztam ezt meg és másokat belezavartam, de aki esetleg tudna nekem mondani egy ilyen programot vagy lehetőséget, akkor azt nagyon megköszönném!



2017. márc. 19. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Készíthetsz pl. lejátszási listákat, és feladatkezelővel elindíttathatod őket időzítve.
2017. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre a megoldásróla tudsz esetleg adni egy linket?
2017. márc. 20. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!