Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SÜRGŐS! Adobe photoshop cc...

SÜRGŐS! Adobe photoshop cc 2017ben, hogy lehet a kivágott képet lementeni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy logo aminek a betű karakterei fehérek a háttér full fekete.

Sikerült már szépen kijelölnöm a fehér betűket, de azt hogy a nokedlibe kell, hogy azt a kivágott részt letudjam magamnak menteni?

Neten erről semmit se találok, mert mindig az van h a kivágott dolgot az emberek más háttérbe rakják, de az nekem marhára nem jó, mert ezt a fehér szöveget egy polóra szeretném vasaltatni, csak ugye a poló fekete színe nem olyan mint a logonak a fekete háterre és szeretnék megszabadulni attól a fekete háttéről a logoban.


Kérem aki tud, írjon privit is vagy mutasson vidit, hogy hogy lehet a kivágott képet a háttere nélkül lementeni, köszönöm!



2017. márc. 23. 07:33
 1/10 DjImipapa ***** válasza:
Ennyit azé tudni kéne....ha alkalmas a háttér arra, hogy eltűnjön(varázsradír eszköz,) onnan már csak mentés másként, Png formátum, és tádámm, ott a pont!:) Mondjuk sokat segített volna, ha a kép is meg lenne adva, hogy lássam!:(
2017. márc. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
írok privit!
2017. márc. 23. 08:44
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, aki életében először használja a photoshoppot, úgy hogy nem is látott elötte belöle semmit, biztos tudni fogja mit hogy kell.

Köszönöm a primitív megnyilvánulásod, nem lehetsz túl értelmes lény :)

2017. márc. 23. 15:11
 4/10 DjImipapa ***** válasza:

Nos a bibi oka, hogy a háttér látszólag tűnt csak el.... ám amit te elkezdtél, kivágás, az jobb útnak bizonyult. [link]

A képeken, amit kaptál a többi viszont továbbra is jó, azaz PNG-be menteni, és átlátszó képre tenni rá a betűket. Persze be kell egyesével a kivágásokat mozgatni, de ez nyilvánvaló. Elvileg én már kipróbáltam a végeredményt, ott jónak tűnt:)

2017. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak holnap leszek mar gép közelbe, akkor amit utoljára küldtél azt màr rà tudom rakni a poló-ra? :)
2017. márc. 23. 18:50
 6/10 DjImipapa ***** válasza:
Én ráraktam....jól nézett ki...:)
2017. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nekem nem engedi :(((((


nem akarja feltölteni, ezt irja



Nem megfelelő képméret! A minimális képméret 800x600px!

ezt irja pedig full hd amit kuldtél nekem..

2017. márc. 24. 12:34
 8/10 DjImipapa ***** válasza:
Arra gyanakszom, hogy a képet kicsinyíti a net. Tedd ki nagyba, és azt töltsd le..azaz kép megnyitása új lapon.😃 ha gépen leszek lepróbálom!
2017. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sikerült már úgy igen!


Nagyon nagyon szépen köszönöm!


Annyit még kérhetek, hogy megtudnád mutátni képekben, hogy sikerült megcsinálni így a kivàgott kép lementését?

Hogy legközelebb magamtól is tudjam :)

2017. márc. 24. 18:29
 10/10 DjImipapa ***** válasza:
2017. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!