Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TS3 szerver Rangokban/Groupban...

TS3 szerver Rangokban/Groupban kelene segítség?

Figyelt kérdés
Az lenne a konkrét kérdés, hogy Van valaki a szerveren aki VIP. Na én most akarok neki adni egy admin rangot, ha ezt megteszem akkor megkapja az admin rangot, de rajta marad a VIP rang is és ezt nekem el kell rüla távolítanom. Ezt valahogy nem lehet beállítani, hogy egy emberen egyszerre csak egy rang legyen? Mármint úgy mint a sima User group. Ha egy Usernek adok VIP-et akkor nem marad meg neki az alap rangja is. Ezek server Group-ok és nem Chanel Groupok. A szerverhez teljes hozzáféésem van. És igen ez 3 + kattintás, de ha valahogy be lehet állítani, akkor kérlek írjátok le. Az lyen válaszokat mellőzzétek. Előre is köszi!

2017. márc. 23. 17:52
 1/1 A kérdező kommentje:
Igen elírtam azt hogy "kellene"
2017. márc. 23. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!