Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell eltávolítani a...

Hogyan kell eltávolítani a DSL (Damn Small Linux) rendszert a winchesterről?

Figyelt kérdés

Kaptam kölcsön egy gépet még korábban egy haveromtól. De a teljesítménye miatt csak ilyen rendszert bírt el. Így telepítettem rá a Damn Small Linux-t.


Most vissza kell adnom, és szeretném teljesen törölni a rendszert is a winchesterről.


Hogy kell ezt végrehajtani?


2010. máj. 11. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Bebootolsz live cdről és formázol.
2010. máj. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyan, milyen parancsot kiadva, vagy melyik menüben lehet formázni? Grafikus felületű.
2010. máj. 12. 07:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Futó oprendszert maga alatt nem hiszem hogy törölsz.

Tönkretenni gyerekjáték root jogokkal ha az is elég csináld azt.

De úgy értettem hogy bebootolsz egy Live CDről, Little Susie Linux vagy Hiren's bootcd WinXP-s része akár maga a DSL is jó ha kiírod egy CDre bár nem emlékszem hogy volt e ilyen verziója és ott formázod.

# mkfs.ext3 /dev/eszköz

vagy hasonló. Hálistennek nem formázok sokat ha meg kell akkor "man mkfs" és elolvasom

2010. máj. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!