Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Gamager.com-on lévő Rainbow...

A Gamager.com-on lévő Rainbow Six Siege a starter edition?

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivan vele? :D

Istenem emberek, mikor fogjátok fel, hogy a gamager.com egy óriási lehúzás... :D

2017. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne az?
2017. márc. 27. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Valami nagyon okos ember kitalálta, máshonnan megveszik a játékokat ráraknak több ezer Ft hasznot és drágábban eladják... :D
2017. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de nem így van. Felvásárolják a leárazott játékokat és eladják az akciós árnál később drágábban.

Pl. a Payday 2 Steamen 6000, míg az oldalon 4000

2017. márc. 27. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Igen? :D Nézz meg akkor pár külföldi oldalt g2a, kinguin, greenmangaming stb... stb... sorolhatnám. :) És akkor mondhatnám itt megkérdőjelezhetőek a kulcsok forrása is!
2017. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
51%
Így van ahogy mondja, fizess a g2a-nak 1200ft shieldet és máris ott vagy ahol a part szakad, gratulálok! :D
2017. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
G2A -n random emberek árulnak. Ha nem veszel Shieldet 1200 Ft ért kb ahogy írták előttem is akkor nem adnak újat, ha rossz cd kulcsot kapsz véletlenül. Múltkor vettem egy The Culling ot g2a n shieldel és mégis az eladónak adtak igazat, hiába volt rossz a kulcs így kidobhattam 4 ezret a kukába. Gamagernél és hasonló webshopoknál legalább biztos, hogy működő kulcsot fogsz kapni és normális ügyfélszolgálat van.
2017. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De legalább a Gamagernél nincs random ember még ha drágább is akkor se vernek át
2018. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!