Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Írott angol szöveg hangfájllá...

Írott angol szöveg hangfájllá alakítása? Online (webes) megoldás is jó, app-ként viszont csak linuxra.

Figyelt kérdés

2017. márc. 28. 19:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
...illetve másodsorban windows-os progi is megfelel, de lehetőleg a másik két megoldás volna jó.
2017. márc. 28. 19:44
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez jó?


[link]

2017. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, nem volna rossz, még az is hagyján, hogy eléggé robotoid a hangja, a baj inkább az, hogy eléggé rövid szöveget képes csupán konvertálni...


Angol felirat file-okat szeretnék jelenleg konvertálni mp3-ba.


A linkeden tettem egy próbát, de csak

13 perc 27 másodpercig

volt rá képest -ott a felénél félbehagyja a felolvasást-, hiába linkeltem be egy órányi videó angol felirat file-ját:

[link]


Ha te, vagy másvalaki tud olyat, amely legalább egy órás videó / film szövegfile-ját képes hanggá konvertálni, kérnék szépen ilyenre megoldást.


(Elég körülményes volna 10 / 15 részletben konvertálni pl egy másfél órás videó angol feliratfile-ját...)


Köszi a válaszodért is, és a leendő válaszokért is. :)

2017. márc. 29. 18:29
 4/13 Alain Delon ***** válasza:
A Jovie TTS program szerintem képes arra, hogy a felolvastatott szöveget elmentse hangfájlba.
2017. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 CspCsj ***** válasza:

Linux alá:

- Festival, vagy a kisteljesítményű gépekre átírt változata, az Flite?

[link]

[link]

-Orca?

[link]

2017. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Alain Delon ***** válasza:
Kevertem. Az eSpeak tud menteni hangfájlba.
2017. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Alain, az eSpeak milyen felületen működik?


Online?

Windows?

Linux?


Valami pontosabbat kérhetek, hogyan indítom/installálom stb?


Köszi előre is. :)


----------


Csp:


Ezek közül egyedül a Flite esetén tűnt úgy számomra, hogy egyszerűen tudom telepíteni, de ezt se értem... letöltöttem a Download menüből az újabb, 2-0-s verziót, kicsomagoltam, és itt leblokkoltam.


(Csomagkezelőm nem működik jól, régi gép.)


Nem tudom, hogy szimplán mappából futtatható-e, vagy telepíteni kell? Ha utóbbi, akkor hogyan? (Parancs sorból van rá lehetőségem.)

2017. márc. 31. 21:56
 8/13 CspCsj ***** válasza:

Flite

- telepítés:

[link]

[link]

- használat:

[link]

2017. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Alain Delon ***** válasza:
Az eSpeak-et én Linuxra találtam, de ahogy látom, van Windowsra is. Linuxon a szoftverkezelőben biztos meg lehet találni. Aki openSUSE-t használ, innen is tudja telepíteni: [link]
2017. ápr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer, kínlódtam pár órát, csak a win emulátoros jött össze (Wine), de az is csak felolvasásra.


Nekem hangfile készítő megoldás kellene.


Az első válaszoló jó tippet adott, egyszerű azt használni, mert online, böngészős megoldás, avval csak az volt a gond, hogy túl rövid szöveget volt képes hangfile-lá alakítani...


Mondom még egyszer: régi gépem van, nem lehet rajta elég friss linuxot tartani. Így a csomagkezelő se működik már rendesen. Parancssorból ráadásul sok mindent nem enged telepíteni.


Valami online megoldás volna működő, ahogy látom...

2017. ápr. 1. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!