Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Geforce 8800GT re directx11?

Striker20 kérdése:

Geforce 8800GT re directx11?

Figyelt kérdés
Nvidia Geforce 8800GT 512MB 256Bit- lehetséges hogy directx 11et rakjak rá ? a Mortal Kombat X-el szeretnék játszani de azt írja a játék gépigénye hogy directx11 kell hozzá de úgytudom az én kártyám nem támogatja ezt a verziót. Lehetséges hogy valamilyen formában feltegyem rá és müködjön is ? Tudom , hogy nem egy erőgép de remélem minimum beállitásokkal elmenne.
2017. márc. 30. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem támogatja a videókártya.
2017. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog elfutni ezzel a VGA-val, más is kérdezte már, és ő sem kapott jobb választ:

[link]


Ha nagyon szeretnél játszani vele, akkor vegyél egy használt VGA-t, hardverapró tele van hirdetésekkel, vagy Vaterán is nézhetsz.

2017. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, én is nem rég renováltam kicsit öcsém gépét, és kihoztam belőle, pontosabban az alaplapból a maximumot. Sajnos egy idő után eljutsz oda, hogy új gépet kell venni, ha az újabb játékok érdekelni fognak.


Volt ilyen kártyám amúgy, jó kis cucc, de sajnos manapság már őskori lelet, értéke meg műanyag gombokban mérhető. 10 éves kártyáról beszélünk.

2017. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
oda minimum egy g3220 de i3 4130 ajánlott legalább prociban vagy valami régi 4 magos cpu mind1 milyen. a videó kártya meg legalább hd 5750 vagy gts 450-nek kell lennie
2017. márc. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!