Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tegnap este játszottam a Lord of the Rings Online nevű játékkal, ma már nem tudtam elindítani. Hiába klikkelek az ikonra, nem reagál semmit. Ha elindítom a "lotroclient.exe"-t akkor a következőt írja ki:

The game client was passed invalid command-line parameters. [205]


Frissítéseket szedett le a játék, de utána simán tudtam még játszani.


Külföldi fórumokon is írnak a problémáról, de senkinek sem sikerült megtalálnia a megoldást. Gondoltam írok majd egy e-mailt a Turbine-nak, de előtte szerettelek volna megkérdezni Titeket.


Előre köszönöm a segítséget.



2017. márc. 30. 21:54
 1/4 anonim válasza:
Hát lehetséges hogy maga a játék vírust szedett vagy a frissítés miatt megszűnt utána nem tudsz játszani . Sajnos újra kell letöltened játszanod és a hibás linket törölnöd kell rendszer gazdával ilyesmik és legalább kétszer kell újra indítanod a gépet és h van vírus irtót az sokat jelent. NYugi ilyen a technológia sajnos . Vannak játékok amik beszednek vírust kivétel amiket megveszel eredetiben ott nem lesz virtus mert
2017. márc. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szóval az eredetivel azért nem lesz vírus mert vannak a a lemezben és a játékban olyan program kódok vagy mi a zsákom Amikkel nem engedélyez semmi más fertőző programot berakni ilyesmik . De ha torrntel lecopyzott kalózkodós link játék akkor gyakorta valószínű hogy lesz egy vírus vagy ha ne szerencséd van játszhatsz vele . Mondjuk valamikor megprobáltam letölteni a Dante Infernó game nevezetű játékot remélem ismered amiben mész a danteval gyilkolni a démonokat egyebek . Nah olyan régi grafikája volt meg 2003_as és fps pssp emulatort kellett letölteni hozzá telepíteni ilyesmi és olyan szinten lassu volt hogy buggolt meg bajok voltak na ezt nem érdemes meg nem gépre találták ki a játékot érdekes érdekes. Ennyit mondtam most . Remélem sokat mondtam neked . Mindkét válasznál én írtam és fiú vagyok nagy gamer.
2017. márc. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. márc. 31. 08:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem a játékot. Először nem akartam, mert fórumokon azt olvastam, hogy hasztalan, nem segített azoknak, akik hasonló problémát tapasztaltak. De nekem működik úgy néz ki.
2017. márc. 31. 21:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!