Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IOS rendszeren a legújabb...

IOS rendszeren a legújabb Messenger (facebook) frissités óta hibaüzenetet kapok, miért?

Figyelt kérdés

Szóval, az a probléma, hogy mikor más alkalmazásból akarok megosztani valamit, pl. youtube alkalmazas, video alatt a nyíl, share ugye, és kínálja a Messenger appot, rá is kattintok, kiválasztom, kinek akarom küldeni és el kezd tölteni, hogy küldés, a legvégén befagy, hibaüzenet:„ Az üzenetet nem sikerült elküldeni. Valami hiba történt. Kérjük, próbáld meg újra, “

Na, hát hiába próbálom. És más appból sem tudok megosztani semmit, pl. egy pdf fajlt kaptam emailben és továbbítani akartam Messengeren, ugyanez a hibauzenet. Nem tudom, hogy a frissiteshez van-e koze, lehet hogy nincs. Oprendszer, messenger naprakész, az appot újratettem, telefon ki-bekapcs, probaltam utanakeresni forumokon, de eddig nincs megoldas. Neha fontos lenne pl. az email appbol a messengerbe megosztani, tovabbitani dolgokat. Tudtok megoldast?



2017. márc. 31. 00:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!