Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mayor e-naplo elérés?

Mayor e-naplo elérés?

Figyelt kérdés
Egy ubuntu szerverre feltelepítettem egy mayor- e-naplot, de nem tudom most elérni. A telepítés előtt el lehetett érni a amit felraktam előtte, majd telepítettem és most már a webszervert se lehet elérni. Hogy lehetne megoldani hogy egy gépről a webszervert is el lehessen érni illetve az e-naplót is. Kezdő vagyok pusztán csak érdekelnek az efajta rendszerek és kiakarom próbálni, és ezért próbálkozok úgy hogy ha lehet akkor egyszerűbben írjátok le az ötletet. Köszi

2017. márc. 31. 18:03
 1/3 Tom Benko ***** válasza:
Webszerver egyáltalán fut?
2017. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

>"el lehetett érni a amit felraktam előtte"

Nem lehet, hogy port címek ütköznek?

Próbáld leállítani a naplót, indítsd újra a többi szolgáltatást, hogy azok legalább működnek-e.

2017. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
A szervergépen nézd meg, nem esett-e össze a webszerver a telepítéstől, utána a logokat nézd meg, mit mondanak.
2017. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!