Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Overwatch vagy Battlefield 1...

Overwatch vagy Battlefield 1 (XBOX ONE)?

Figyelt kérdés

Testvéremmel azon veszekszünk melyik címet érdemes meg venni Xbox One-ra . Szerintem a BF1 jobb lenne , már csak azért is mert a rokonunknak is meg van.

Nem ugyan az a két játék témáját és stílusát tekintve ezzel tisztába vagyunk.



2017. ápr. 1. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt a kérdést nektek kell megoldani! Azt veszitek ami jobban tetszik. Helyettetek nem szükséges senkinek döntenie. Mivel két teljesen eltérő játékról van szó erre nem lehetne érvelni.


Ha nekem kéne választani én az Overwatch-ot venném mivel konzolon sokkal nehezebb célozni meghát a nagy tételek mint például a BF1 nem fut túlságosan jól a konzolokon..

2017. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Téli szünetben mi próbáltuk , nem tapasztaltunk semmi ilyen jellegű problémát a FAT gépen . Nekünk slim van elméletben az kicsit erősebb is .
2017. ápr. 2. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van barátotok az egyikben akivel tudtok együtt játszani akkor szerintem inkább azt kéne, mert barátokkal minden játék jobb. De ha ez nem szempont vagy úgyse játszanátok együtt annyit, akkor azt kell végig gondolni, hogy két eléggé eltérő játékról van szól.


Ugye a Battlefield nagy pályás katonás rohangászós. Abban egyedül is el lehet lenni, ha mondjuk idióták a csapattársak vagy nem azt csinálják amit kéne. Az Overwatch meg kisebb 6v6 összecsapásokra fókuszál és össze kell dolgozni. Ott nagyon ritkán lehet egyedül aratni, fontos a csapatmunka.

2017. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!