Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a ragyogást...

Hogyan lehet a ragyogást eltüntetni Photoshopban?

Figyelt kérdés
Kerestem rá ötleteket, de csak "klónozó bélyegző" eszközt használtak. Tudtok mondani másik módszert?

2017. ápr. 1. 12:20
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
Mutatnál valami, hogy mit akarsz? Amúgy > ragyogás photoshop vagy photoshop shine / brillance / glamour / glossiness.
2018. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, hogy a képen vannak felesleges/zavaró információk (amiket a színek fertőtlenítésével sem tudok javítani).

Ilyen pl. amikor megcsillan valami (nagy fehérség lesz mondjuk egy amúgy színekkel teli anyagon/ruhán. Vagy csak akár egy rossz megvilágítás miatt kialakult szín.

Mivel az információ hiányzik, kénytelen vagyok pótolni azt. Eddig ezt "klónozó bélyegző"-vel, "javító ecset" segítségével, vagy esetleg új réteg bevezetésével, szín fertőtlenítéssel próbáltam javítani.

És a kérdés, hogy van-e rá másik, esetleg hasznosabb módszer? Ha van, akkor mi az.

2018. ápr. 17. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!