Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem mennek a játékok...

Miért nem mennek a játékok rendesen a laptopon?

Figyelt kérdés

Van egy Lenovo ThinkPad x201-em és 1 éve még olyanokkal játszottam rajta mint a CoD6 (medium 35fps) DmC (medium 40fps) League of legends (medium 70 fps) mostanában meg már semmi nem akar menni rajta. A lol már low grafikán sem akar menni maximum 20 fps-el. Nemrég lett újratelepítve és nem változott semmi. Mégis mi lehet a gond?

Intel core i5-520M

4GB ddrr3

Integrated HD Graphics


2017. ápr. 2. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet eljött az idő tisztíttatásra, pasztázásra. Laptopoknál legalább évente egyszer. Ha nem értesz hozzá, keress fel egy szakszervizt, ahol kipucolják és pasztázzák a géped. Nem olyan olcsó, Budapesten olyan 8-9 ezer Ft körül mocorog, de hidd el megéri évente egyszer kiadni erre.
2017. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,ezt el is felejtettem odaírni. Akkor intézték el a szervizben amikor újratelepíttettem. :/
2017. ápr. 2. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor valami szar benne, ha friss az oprendszer és ki is lett tisztítva. Továbbra is szervíz.
2017. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostanában csinált olyat,hogy amikor benne volt az Akku akkor kb 10 perc után ha videót néztem akár youtubeon akár indán felmelegedett és kikapcsolt. Azóta már csak akku nélkül tudom használni.
2017. ápr. 2. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza szervizbe, sok sikert!
2017. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!