Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell az Originből...

Hogyan kell az Originből törölni játékot hogy a licens kulcsot is elfelejtse a program?

Figyelt kérdés
Adott esetben a NFS 2015-ről lenne most szó.
2017. ápr. 2. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
FAQ-ot nézd meg, de számíts olyan dologra hogy a már bevont kulcsot nem lehet újra felhasználni és másik profilba regisztrálni. Ugyanis ma már nem úgy működnek a játékok hogy a fizikai példányt korlátlan alkalommal újratelepítheted a kódoddal, hanem a kód egyszer használatos és a profilhoz kerül társításra. Ha aktiválták akkor a játék végérvényesen a profilhoz társul. Ha megszűnik a profil vagy törlik a játékot belőle akkor megsemmisül a hozzáférés is.
2017. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na de hogy tudom törölni a játékot az Originen belül ? A gépen már nincs fent.
2017. ápr. 2. 17:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi az az FAQ és hol tudom megnézni ?
2017. ápr. 2. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre nincs lehetőséged, ha nagyon zavar a megléte, akkor maximum el tudod rejteni. Jobb klikk a borítóképén és ott a Hide opció.


Esetleg regisztrálhatsz új fiókot, a jelenleginek meg elfelejted a jelszavát és kész, máris nincs meg a játék.

2017. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És hogy tudom újra megjeleníteni ? Ha már nincs meg a lemez akkor is megjeleníthető valahogy ? Hogy letöltésre kerüljön ha újra elővenném.
2017. ápr. 2. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtáradban jobb oldalt fönt van egy Filter feliratú gomb, azt lenyitod és kiválasztod a Hidden Games opciót. Ekkor halványan megjelenik a borítóképe és ha arra ismét jobb klikkelsz, lesz ott egy Unhide opció ami leveszi a rejtést róla.


De az nem teljesen világos, hogy miért akarsz megszabadulni tőle, ha később újra elővennéd.

2017. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!