Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Borderlands GOTY DLC aktiválás...

Borderlands GOTY DLC aktiválási hiba?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy megvettem még nosztalgia gyanánt a játékot fel is telepítettem az alapot, azt ki is vittem. Viszont amikor a dlc-t akarom leszedni hozzá akkor ez a hiba fogad: An error occurred during the activation process.


Please make sure you are properly connected to the Internet. Click the RETRY button to restart the activation process or click CANCEL to abort.


Nem steam-es verzió azt leszögezném. Internetem van mert jelen pillanatban is onnan irok ezért nem értem mi lehet a hiba. Elmegy 30%-ik és mindig ez van. A játékon belül jelzi a teleport az utazási lehetőséget a dlc-be csak hát a töltőképernyőnél megáll mert nem rakja fel valamiért. Válaszokat előre is köszönöm :)



2017. ápr. 2. 21:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!