Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » For Honor vag Ghost Recon:...

For Honor vag Ghost Recon: Wildlands?

Figyelt kérdés

a Ghost recon-hoz jár egy season pass is. Ti melyiket vennétek?

Aqua-n gtx 1070/1080 Gpu mellé adják.

Plusz még annyi hogy vennék új gépet, de nem az aqua-ról, akkor rendeljek meg mindent kivéve a videokártyát?

Csak mert nem ismerem az aqua-t, nem tudom mennyire megbízható bolt garanciális ügyekben stb



2017. ápr. 2. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom, hogy nekem a vanília jön be akkor holnaptól csak vaníliás fagyit eszel? :D

Én a wildlands t kérném, mert a for honor egyáltalán nem érdekel, a wildlands meg minden hibájával együtt is a legszórakoztatóbb játék amivel gta5 óta játszottam. Na de ez miben segít neked? Az oké, hogy az én perverzióm az hogy emberek kezére csapom a csomagtartóajtót, na de ha te dög nagy kardokkal szeretnél levágni másokat??

2017. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem, nem eszek vanilia fagyit :D

Gondoltam megkérdezem.

Mindkét játék érdekel valamennyire, de egyik sem jobban a másiknál, valahol mindkettő egy ócska vacak, valahol meg mindkettő felettébb szórakoztató.

Pláne ha valamit 25+ezer forint helyett ingyen kapsz meg.

Meg igazából a kérdés másik fele a lényegesebb számomra, compkernél venném a gépet, de ők ugye semmit sem adnak a Gpu-hoz, ha viszont megveszem az aqua-nál, akkor meg bomlik az az elvem hogy mindent egy helyről szerzek be, így ha gáz van akkor nem egy boltot kell felkeresnem hogy: "hello baj van", hanem van egy másik is

2017. ápr. 2. 23:03
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

A for honort mar erezhetoen kezdi elhagyni a jatekos tabor, monoton es bugos. A wildlands ujabb, a multiplayer megoldasa pocsek (rengetegen panaszkodnak ra, higy nem lehet csatlakozni bizonyos emberekhez, nincs ra megoldas) illetve ez is monoton kb ugyanannyi ido alatt. De, viszonylag nepszeru, viszont ha nincs ismerosod akivel jatszanad akkor nagyon hamar megunod majd.


Szerintem mindketto csak rovid ideju szorakozast nyujt, valaszd amelyik hangyanyit jobban tetszik.

2017. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő hamar kimerül. A Ghost Recon még mindig a portnyitásos gyerekbetegségével küzd, alig lehet egymással játszani, megakad a történet, nem adja a következő fejezetet, stb, de azt is egyszer végigviszed haverral és annyi. A For Honor ettől egy fokkal jobb szvsz.
2017. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jelentem, én játszottam mindkettőt.


For Honor:

Az alap elképzelés nagyon klassz, és szórakoztató, viszonylag komplex játékot kovácsolt össze a Ubisoft, de olyan szinten - már elnézést - sz***r a P2P, hogy számomra szinte teljesen játszhatatlan volt az egész. Adott egy reflexekre, és ügyességre építő harcrendszer, amiben minden egyes tized másodperc fontos, erre a kapcsolat miatt gyakorlatilag majdnem minden meccs vagy kidob, vagy laggol, vagy delayes (azaz csúszik.) Tehát te később látod azt, amit az ellenfeled csinál. Tökéletes, gyors netkapcsolattal kb. 10 meccsből 5 ha normálisan működik, de ezeket a meccseket meg is kell találni valahogy. Én hamar abbahagytam, csak az időmet pazaroltam vele, még szerencse hogy ingyen kaptam. A játékosok bojkottálják (!) a Ubi kapzsi döntéseit, a társaság kb. 80%-a már ott is hagyta az egészet, kíváncsi vagyok mi a francot fog kezdeni ezzel a helyzettel a Ubi.


Ghost Recon Wildlands:

Ezernyi apró sebből vérzik, de legalább működik, és szórakoztató! A játékmenete a már szinte "klasszikusnak" mondható modern Ubisoftos lövöldözés, amit már látunk tőlük kb. 7 éve. Mész, ellenséget jelölsz be, és lopakodva ölsz, meg drónozol. Nagyjából ennyi. Nehéz fokozaton egyedül is móka, de én sajnos 45 óra után meguntam, majd később visszatérek hozzá. Ha vannak barátaid akik szívesen játszanának vele, akkor viszont sokkal jobb lehet a Wildlands, ebben sajnos nincs tapasztalatom. Egyébként tele van apró bugokkal, baromságokkal, a PC-s irat se tökéletes.


Ha mindenképp választani kell, akkor inkább a Ghost Recon.

2017. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
na végül melyik mellett döntöttél?
2017. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egyik sem, nem ott vettem a videokártyát ahol adták volna a játékot hozzá. De így legalább komplett számítógépet összeszerelve tudtam megvenni.
2017. ápr. 15. 20:36
 8/9 anonim válasza:
őszintén sztem nem vesztettél semmit, sztem egyik játék se sikerült valami jóra
2017. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem is bánom, helyette, 50%os leértékeléssel vettem meg azokat a játékokat, amikért már amúgy is csorgott a nyálam
2017. ápr. 15. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!