Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat a Heroes and...

Miért szaggat a Heroes and Generals? (Bocs, hosszú)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az lenne a problémám,hogy a Heroes and Generals nevű játékom szaggat.Mielőtt valaki azt írná hogy "rossz hozzá a géped" ez szerintem nem így van.A minimális gépigény rendben van,az ajánlott is jó lenne de a videókártyám ennek nem felel meg.Próbáltam a grafikát és a felbontást is lejjebb venni de sajnos semmit sem hatott.Steamre is kiírtam egy ezzel kapcsolatos kérdést de ott is csak a "nem jó a géped hozzá" válaszokat kaptam.Írtam a supportnak is,hogy segítsenek és megmondják a tutit de erre nem érkezett válasz.Az 55-60 FPS megvan,de játék közben droppol kb.30 fps-re.Ez a hiba nem csak nálam van,hanem más játékosoknál is akiknek sokkal jobb gépük van és mégis szaggat a játék.Mi lehet a baj?(Bocs a hosszúságért)

2017. ápr. 3. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
ez még egy bőven fejlesztés alatt álló játék ne várd hogy tökéletesen fusson rengeteg a bug és optimalizálás még kb folyamatban van, nem sokan ismerik így nem sok pénz folyik be nekik úgy pedig nehéz fejleszteni majd pár év múlva biztos jó lesz
2017. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze,csak azért durva,hogy valakiknek ugyan az a konfigja és az egyiknek akad a másiknak meg nem :/ Na mind1.Akkor várok :) Köszi a választ.
2017. ápr. 3. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!