Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rendeltem ECDL "offline"...

Rendeltem ECDL "offline" leckét, de ezerévest küldtek. Ez korrekt?

Figyelt kérdés
Sehol nem használnak már Off2007-nél öregebbet, örülök, hogy végre átállt az agyam az újra. Illetve Okj-s vizsgán sztem Off2013-16 van.

2017. ápr. 3. 21:13
 1/5 Alain Delon ***** válasza:
100%
Igaz, nekem nem ECDL-em van, csak sima szoftveres bizonyítványom, de a kérdések úgy szóltak a vizsgán, hogy mutassa be az ön által tanult ....-ban a(z) ....-t. Szóval a verzió vagy akár a platform nem számít.
2017. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azért futok 🏃 náluk egy kört, hátha kicserélik vagy visszafizetik. Nem is szeretem a régit. 🙂
2017. ápr. 3. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Honnan rendelted? Csak mert rengeteg csaló van, akik horror áron minőségileg kifogásolható, vagy elavult anyagokat adnak.

Egyébként tényleg nem korrekt, bár azt tapasztalatból mondom, hogy nem igaz, hogy sehol nem használnak még O2003-at (rendszeres vendég vagyok egy olyan intézménynél, ahol még 2000-es Office van a tizenéves gépeken...), de egy oktatóanyagtól elvárás (lenne), hogy korszerű legyen.

Bár az is igaz, hogy egy jó oktatóanyag nem egy adott szoftver egy adott verzióját tanítja, hanem "A szövegszerkesztést" (például). Gondolva arra, hogy mire azt a tudást az ember használni fogja, 100%, hogy már más verzió lesz forgalomban.

2017. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott a probléma, végül is korrektek voltak. Emaileztünk, hogy visszaküldöm a terméket és ők visszaadják az árát, sajnos fiatalabb verzióval nem tudnak szolgálni. Lehet, hogy vannak még elavult, szegényes munkakörnyezetek, de sajna nagyon szívnék okj-s vizsgán, mert egészen másutt vannak menüpontok, más a leosztás, vannak újabb funkciók, stb. Meg nekem egyáltalán nem tetszik.
2017. ápr. 4. 17:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint a régi nem tetszik, tudom, hogy az informatikusok rendkívül intelligens emberek és ők minden mindegy alapon az egyszerűségre törekednek. Pl. voltam olyan belső oktatáson, ahol a LibreOffice volt terítéken.
2017. ápr. 4. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!