Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most telepitem majd fel a...

Babik istván kérdése:

Most telepitem majd fel a windows8.1-et. A particiókat hogyan állítsam majd be, hogy a letöltött programok ne a c re települjenek majd?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 7. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Csinálj annyi partíciót, amennyit szeretnél, majd amit programot feltelepítenél, azt ne a C-re tedd fel, hanem a D-re, E-re, bármire. Most igazából ugyanazt írtam le, mint ami a kérdés, csak kérdőjel nélkül.
2017. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elötte a c-re,telepítettem fel a windowst,40 gigát adtam meg,a többit a d nek.de a programokat ha letöltöttem,a c re telepitette ahol a windows volt,tehát a 40 gigára.nem minden program ajánlotta fel a telepítési helyet.
2017. ápr. 7. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Amelyik program nem ad választási lehetőséget a telepítés helyét illetően, azzal nem tudsz mit kezdeni, azt oda kell telepítened. Valószíműleg megvan az oka, vannak programok, amik csak a C meghajtóról futnak rendesen (kell nekik a windows közelsége).
2017. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
MInden program telepítésénél ki lehet választani, hogy hova akarod telepíteni...
2017. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2017. ápr. 7. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!