Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a számîtógépet...

Hogyan tudom a számîtógépet úgy átverni, hogy a meglévő 1440x900-as képernyőt 1920x1080-asnak érzékelje és minden pixelt betöltsön, annak ellenére, hogy én nem látom?

Figyelt kérdés
Új monitort akarok venni de félek, hogy a játékok nagyobb felbontásba szaggatni fognak vagy alacsony lesz az fps-em, igy tesztelném le, hogy az új monitoron milyen lenne. Lehetséges ez? Vagy van egyáltalán köze a felbontáshoz az fps-nek? Válaszokat előre is köszönöm.

2017. ápr. 9. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy.
2017. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:
30%
Kisebbre állítod a felbontást a játékban és annyi.
2017. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen gondolkozzatok mielött válaszoltak, minek vennék nagyobb felbontásu monitort ha ugyan olyan felbontáson játszanèk mint a régin? Ezektől a válaszoktól kicsivel se lettem okosabb.
2017. ápr. 9. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én el nem tudom képzelni hogy egy 1440-es felbontású monitort hogy a tökömbe érzékelhetne 1920-as felbontásúnak? A pixelek száma eleven nem egyezhet különböző felbontásokban. Kérdezve volt hogy lehetséges ez? Válaszom az volt hogy sztem Sehogy! Azóta se tudom elképzelni, ha lehetséges lenne akkor se hozná sztem a kívánt hatást.. Ez egy jó monitor: [link] Árba is az, és 1920-as! de ha neked 1440-es kell max. hát akkor válasszál olyat, de az hülyeség. Az egyik válaszolónak meg igaza volt, vedd lejjebb a settingbe a felbontást oszt csókolom, meg van oldva és nem fog szaggatni se!!
2017. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szirty ***** válasza:

"Kérlek szépen gondolkozzatok"


Neked kellene gondolkoznod. A kérdésed ebben a formában akkora hülyeség, hogy választ se nagyon érdemel.


Gondolkozz és tedd fel a kérdést újra, de úgy hogy érthető legyen!

2017. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=hTszNDyuAhg

köszönöm a válaszokat...

2017. ápr. 15. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!