Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet ezt neállytani...

Hogyan lehet ezt neállytani Minecraftban?

Figyelt kérdés
Csináltam egy világot (túlélő, alapértelmezett stílus), de csalások nélkül. Most mégis szükségem lenne egy kis csalásra, de nem engdei. Így utólag nem lehet alahogy engedélyezni a csalásokat?

2017. ápr. 10. 16:25
 1/3 DjImipapa ***** válasza:

neállytani sehogy....

engdei, ezt nem értem.....

alahogy, de leginkább ehogy!

2017. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem, nem lehet. Az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy újragenerálod ugyanazt a mapot és előről kezded, de mostmár csalásokkal. Mellesleg én is úgy játszom, hogy nincsenek engedélyezve a csalások. Ez az egyetlen, de biztos garancia arra, hogy bebizonyítsd, mindent csalás nélkül csináltál a játékban.
2017. ápr. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehetséges. Nyisd meg LAN-ra, csalásokkal a világot, és amíg meg van nyitva LAN-ra addig tudsz csalásokat használni. De ha ki-be lépsz újra kell majd csinálni ezt, hogy újra használlhass parancsokat
2017. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!