Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerzőt hozzárendelni zeneszám...

Szerzőt hozzárendelni zeneszámhoz hogy kell?

Figyelt kérdés
Csak WMP11-em van, azon hogy kell szerzőt hozzárendelni egy számhoz? Köszi a válaszotokat előre is!
2010. máj. 13. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem van Internet Explorer is a gépeden! - ha már ide írtál

Ott a google.com oldalon beírsz 3 varázsszót: mp3 id editor

és klikk az első linkre: [link]

Feltelepíted és használod!


Baszzus! Ilyen egyszerű az a kib4szott google használata!


Sőt van egy jobb! A Gyakorin is lehet keresni!

Ott a mindenben kereső: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=id3&sbmt=Ker..

és váááááá... egy csomó hasonló kérdés...

2010. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Bocs az offért de miért kell belinkelni egy angol nyelvű oldalt,mikor a kérdező is magyar ? Engemet is érdekelt volna a válasz de hát ettől nem lettünk okosabbak,sajnos.
2010. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Én sem értem miért kell feleslegesen arcoskodni.Azért nem írta be a gugliba,hogy id editor,mert nem tudta,hogy arra van szüksége.A program amúgy jó,én is ezt használom,de miért nem lehet ezt normálisan leírni.Nem kötelező ám válaszolni semmire,ha zavar valami,lapozz egyet.


[link]

2010. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hsz-t az utolsó 2 hozzászólónak! Én sem értem,13 évesen,egy lánynak, ezt miért kellene kapásból tudnia?
2010. máj. 14. 08:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok...

Nem most lett feltéve a kérdés először és meg is lett normálisan válaszolva... 5 napja... és a kérdező is ugyanaz...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__84..


Ha szúrja a szemeteket, hogy angol megoldást írtam, akkor nesze nektek magyarul - mert ugye a egy 13 éves semmilyen más nyelven nem is beszél és a google az ellensége:

Google: mp3 info szerkesztés

És a legelső lap: [link]

Ebből az oldalból kb lehet is következtetni, hogy TAG-nek hívják azt, ahol szerkeszteni lehet az mp3-as információkat

Majd jön még egy google (ááá, hogy ennyit kell keresni, inkább felteszem a gyakorira és megkeresik helyettem... sokkal kényelmesebb): mp3 tag szerkesztő magyar

és az első link:

[link]


Ha valaki annyira lusta, hogy utána sem néz... sőt felteszi még egyszer, mert neki WMP11-e van és az első megoldás nem érdekli...

Kb. verjél be szöget egy csavarhúzóval, mert neked az van...

És nyugodtan pontozzatok le, mert persze hogy nincs igazam...

2010. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
remélem,nem lesz gyereked :) Már előre sajnálom :) :D
2010. máj. 14. 09:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Első.Mi azt tudjuk,hogy hasznos amit írtál,te is fogd fel,hogy a stílusoddal volt problémánk.
2010. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást :) Ez valóban így van :)
2010. máj. 14. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!