Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nos, jelenleg van egy intel...

Nos, jelenleg van egy intel celeron d 3, 06 ghz tipusú processzorom amit le szeretnék cserélni egy intel celeron 2 duo E6700-ra. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
A kérdés pontosabban az lenne hogy a BIOS-t kelle frisitenem hozzá? Az alaplap tipusa:945gcm5-f v2 az a BIOS van benne amivel vettem leirtam valami nevet csak nemtudom az-e a pontos neve azért leirom nem ártok vele:v15.1 051 82007.Előre is köszönöm a segitséget. :D

2017. ápr. 12. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Celeron 2 Duo nincs. Core2 Duo van.

2. Ezt az öreg gépet már nem érdemes fejleszteni, alig gyorsulna valamit. Inkább csere.

2017. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igazad van elirtam elnézést a válasz elég lehangoló de ha ez a helyzet akkor nincs mit tenni,lecserélni jelenleg nincs lehetőségem addig mit tehetek?
2017. ápr. 12. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen oprendszered van és mennyi RAM van a gépben? Lehet, hogy egy oprendszer cserével és/vagy memóriabővítéssel többet nyernél, mint a procicserével.
2017. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jelenleg 3 giga ddr2-es ram van benne az oprendszer pedig Windows 7 professional a feladatkezelőben mindig csak a cpu van túlterhelve már csak egy sima videó elinditásától is százszászalékon van
2017. ápr. 12. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!