Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri megvenni az Overwatchot...

Rpgmanus11 kérdése:

Megéri megvenni az Overwatchot nekem?

Figyelt kérdés

(normális válaszokat légyszi)

A játék maga nagyon, tetszik, eddig a Paladins a "csórók overwatchját" toltam, de nem jött be. Pár kérdésem lenne.

Lootboxot ingyen lehet kapni, van e a játékban fejlődés, vagy esetleg szinttel feloldható dolgok, olyamik ami miatt az ember játszik vele, van célja, és nem un rá. Megéri az árát?



2017. ápr. 13. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A loot box szintenként jár vagy elért teljesítmènyért. Csapatjáték, ezért éri meg játszani vele, meg hogy egyre jobb legyél, elég esport játék. Én nem unom meg, pedig játszom egy ideje.
2017. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kizárólag vizuális dolgokat lehet kapni benne, semmiféle számszerűen mérhető előny nem származik a szintlépésből.
2017. ápr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

esportnak szörnyű, szórakozni nem rossz.

Paladins sok szempontból sokkal jobb.

szintekért kapsz ládát, vagy pízért, vagy árkéjdben kaphatsz hetente 3mat 3 nyerésneként. kb ennyi.

2017. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mitől lenne már szörnyű esportnak...egyébként mit vársz, mire kapnál előnyöket, azért, mert lvl 200 lettél? Nem is értem az embereket...még ha egy rendszeres előfizetés kellene hozzá, de még az se, egyszer megvetted és játszol vele.
2017. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!