Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti frissítenétek egy win8-as...

Ti frissítenétek egy win8-as tabletet win10-re?

Figyelt kérdés

Ha van lehetőségem frissíteni a win8-as tabletemet win10-re, akkor szerintetek megtegyem?

Tudjátok, ezzel a kisegítő lehetőséges kiskapuval, amivel még azóta is lehet ingyen frissíteni az eszközöket.


Kicsit unalmasnak tűnik már a gép, azért gondoltam rá. Viszont nem tudom hogy mennyivel lenne kezelhetőbb, vagy kisebb ikonok hasonlók.

Meg a tárhely még fontosabb, mivel csak 32gb-om van és nem tudom hogy elegendő e, az összes frissítésekre amik majd jönnek windows10-re.

A gari nem ugrik, már kérdeztem a gyártótól.

Ti frissítenétek?



2017. ápr. 14. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen frítenék de a legújabb verziókra 1.15. Tól
2017. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem lesz gond a tárhellyel? :/

Mert van egy notebookom szintén 32gb tárhellyel, de mindig kínlódik a frissítésekkel.

Vagy ez hogyan működik, mindig elég a legfrissebb update-t telepíteni? Tehát nem kell semmivel sem foglalkoznom csak letöltöm az assistant-ot ami leszedi a creator update-t?

2017. ápr. 19. 22:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy amikor legutóbb visszaállítottam a notim hogy legyen hely, magátol elkezdett frissíteni egy update-t ami még egyel régebbi a creators update-től. Ezt kihagyhatom és azonnal tehetem rá a creators update-ot is?
2017. ápr. 19. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!