Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok megbízható cs:go...

Tudtok megbízható cs:go gambling oldalt, ahol pénz vagy skin befektetése nélkül szerezhetek olcsóbb skineket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Valve ez ellen van, de engem mégis érdekel. Volt már olyan oldal, ahonnan szereztetek skint, pénz belefektetése nélkül? Köszi a válaszokat!

2017. ápr. 15. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel illegális a Valve szabályai szerint, nincs olyan hogy megbízható. Egyik ilyen oldalnak sem érdeke hogy te ingyen bármit is megszerezz, hiszen egy skin sincs ingyen. Esetleg az elején kapsz kedvezményt hogy elkezdj játszani, ráérezz a a játékra, majd amikor vesztettél akkor már te akarsz fizetni hogy visszanyerd ami elment, vagy tovább kockáztass.


Nem mellesleg ezek az oldalak nagyban elősegítik a szerencsejáték-függőség kialakulását, miközben nem is kapsz valódi nyereményt, csak egy virtuális dolgot egy játékba amivel lehet villogni.

2017. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csgojoe.com

Instant withdraw, nem kell befektetni (nem is tudsz), skineket sem kell berakni. Alapból ha beírod a nevedbe hogy csgojoe.com akkor mindig amikor az egyenleged 0, kapsz 100 coint. Ha nincs benne a nevedben akkor csak 50-et. Annyi a kitétel hogy ne használj AdBlockot (vagy hasonló szoftvereket)

2017. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A WTFSkins nevü oldal teljesen megbízható és NODEPOSIT! :D A "takethemoney" kóddal kapsz ingyen 0.50$ és minden nap 0.02$ (szinttől függően) :D Remélem segítettem :D nekem így jött össze egy Frontside misty :D
2018. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!