Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tud csinálni egy másik...

Mit tud csinálni egy másik ember az én Steam-embe, ha tudja a jelszavam?

Figyelt kérdés
Egy jó haverom boostolna CS:GO-ban. Kérdés: Mit tud tenni Guard hitelesítés nélkül?

2017. ápr. 17. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg semmit, mert mindenről értesítést kapsz és beavatkozást igényel. Azzal tud kicseszni veled ha bármilyen csalást használ és VAC bant kapsz, vagy reportolják és OW-bant kapsz.


Hülyeség a boostolás, mert ha te nem vagy XY rangú akkor nem is leszel az. Más felhúzza a karaktered egy olyan csoportba amiben nem tudsz játszani, és pár meccs után le fogsz esni, ha pedig nagyon béna vagy és nem teljesítesz akár ki is rúghat a csapat meccs közben. Ne hazudj magadnak, attól hogy magas rangú a fiókod, te nem leszel az (én amúgy jobban élveztem a silver csoportban a játékot mint novában, minél nagyobb a rang annál inkább feszülnek be az emberek mert teljesíteni akarnak).

2017. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyilván jobban élvezed a játékot egy olyan rangba, amit simán meglősz, mint amit éppen hogy csak. Amúgy nem véletlen kértem boostot. Gyakran jászok Silver Elite Mester, és Nova 1-ekkel.
2017. ápr. 18. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!