Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » El tudom adni a játékomat...

Hantosb8 kérdése:

El tudom adni a játékomat steamen?

Figyelt kérdés
Egy oldalon kaptam egy játék kódot. Az lenne a kérdésem, hogyha aktiválom ezt a kódot, megkapom a játékot, akkor azt el tudom adni?(esetleg csgo skineket vennék belőle)

2017. ápr. 17. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Mivel minden általad aktivált játék egy profilhoz van kötve, így max a profilodat tudnád eladni, ami pedig tiltott.


[link]

2017. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okés, de én hallottam valami olyanról, hogy 3 nappal a játék megvétele előtt visszakérheted az árát. Ez itt nem jöhet szóba?
2017. ápr. 17. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:

"Steamen kívüli vásárlások


A Valve nem tud visszatérítést adni a Steamen kívüli vásárlásokra (például harmadik féltől vásárolt CD-kulcsok, Steam Pénztárca kártyák)."


[link]


Nem tudod eladni senkinek, mivel accounthoz lesz kötve, és ebben az esetben nem él a 14 nap / 2 óra határidő, mivel nem Steamen lett vásárolva, tehát pénzt sem fogsz érte kapni a Valve-től.


Úgy tudod eladni a játékot, hogy nem aktiválod Steamen. Nem lesz accounthoz kötve, így szabadon lehet még bizniszelni vele.


A "3 nappal a játék megvétele előtt" résznél nem tudom mire gondolsz, nem említ semmi ilyesmit az oldaluk.


Ha ez arra az oldalra vonatkozik már, ahonnan van a kód, arról nem tudok nyilatkozni, mert semmi köze hozzá a Steamnek, mint ahogy írják is, hogy Steamen kívül szerzezz kódokért nem vállal felelősséget a Steam, és pénzt sem kapsz érte, ha netán nem jönne be a játék.

2017. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem aktivaltam a kódot, hol tudnám eladni ezt?
2017. ápr. 17. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
G2A
2017. ápr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!