Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismeri valaki a Blender...

Ismeri valaki a Blender alkalmazast?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 03:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. ápr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 seymour99 ***** válasza:
Igen
2017. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 tabaki ***** válasza:
Na, ugye, ketten is.
2017. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Hárman! Gyűlünk-gyűlünk!
2017. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hat ez remek. Valamelyikotok nem tudná segíteni?
2017. ápr. 30. 17:31
 6/17 tabaki ***** válasza:
100%
Aligha, hiszen nincs problémád.
2017. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

De gonoszak vagyunk amúgy :D

Ha leírod, talán tudunk segíteni.

2017. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 tabaki ***** válasza:
Ha a fenti keresősorral megnézed a blenderes kérdéseket, látni fogod, hogy általában eddig is megpróbáltunk mindenkinek segíteni -- de ehhez az kell, hogy tudjuk, miről van szó egyáltalán. Lassan két hete várjuk, hogy föltedd a tulajdonképpeni kérdésedet, ennyi idő alatt egy raklapra való hasznos választ begyűjthettél volna.
2017. máj. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Addig nem írom le, amíg nincs biztos segítség. Tehát csináltam egy animaciot, a ami működik simán solid modba, renderbe nem. Működik, csak a részek nem jönnek ki a bolygobol, hanem csak egybeolvad. Pedig az idovonalon megnéztem, és solidba ott pörög csattog zuz kifele a részecske, de miután 5 óráig rendereltem, nem. Esetleg, ha a fájlt elkuldhetnem valakinek restauralasra, boldog lennék, köszönöm.
2017. máj. 2. 19:12
 10/17 tabaki ***** válasza:

Mekkora a fájl? Csak, mert mobilnettel nem szívesen töltök le böhömöket. Bár holnap éppenséggel máshol is megtehetem, de ez az öt órás renderelés is eléggé ijesztően hangzik. Én mindenesetre szívesen belekukkantanék -- hogy aztán bármi okosat ki tudok-e belőle silabizálni, az már a szerencse dolga. Ami a biztos segítséget illeti, az hadd ne legyen már feltétele bárminek is. Vagy lesz belőle valami, vagy sem.

A magam részéről egyébként szerencsésebbnek vélném, ha a szcénát lebutítanád egy olyan szimpla alapra, amelyet már nem sajnálsz nyilvánosan elérhetővé tenni. A privátban való suskusolás nemigen van összhangban az oldal szellemével, meg aztán több szem többet lát.

2017. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!