Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van ez? Minecraft PE

Miért van ez? Minecraft PE

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a Minecraft PE 0.15.9-es verziónál újjab verziót egyszerűen nem birja el a tabom, holott másnak az Android 2- esen 128 MB rammal elfut az 1.0.0. Igazából az a probléma hogy pár napig tökéletesen megy, csak amikor beakarok lépni azt irja: A Minecraft nem válászol. Rányomok a várakozásra és ugyanezt eljátszom vagy 3× és már elunnya az életét az ember. A tabletem: E-star Quad Black Core tablet. A válaszokat köszönöm.

2017. ápr. 21. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Eredeti a Pocket Editionod? Tehát megvetted? Ha csak töltötted netről akkor próbálj meg egy másik verziót letölteni, hátha az nem áll le (vagy ha ragaszkodsz ehhez a verzióhoz, akkor másik oldalról töltsd le). Nekem is így volt Sony Xperia M4 Aqua telefonon, és nekem megoldotta.
2017. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!