Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezeknél a játékoknál (pl....

Ezeknél a játékoknál (pl. Blacklight) hogy kell játszani?

Figyelt kérdés
Van pl. ez a Blacklight Retribution (ingyenes játék), nem értem, hogy a többiek hogy tudnak ilyen gyorsak lenni. Miket kell nyomogatni? Gondolom, egérrel kell célozni, irányt váltani és lőni, és a másik kézzel pl. nyilakkal menni, de ezek még ugrálgatnak is össze-vissza, leguggolnak, fegyvert cserélnek egy pillanat alatt, stb. (amit szintén a bal kezükkel kell csinálniuk). Ha 3 méterre van valaki, akkor is ő lő le kb. 2 lövéssel, én alig találom el, és össze-vissza ugrál. Sokszor nem is látom a másikat, az meg messziről lelő. Van, hogy kiírják, hogy elérhető valami valahol játék közben, de nem tudom, hol lehet felvenni. Nem tudom, hogy kell megheckelni dolgokat, mikor domination van, pedig az fontos lenne. Nem tudom, melyik billentyűvel mit lehet csinálni, pl. távcsöves puskába belenézni. A v gombbal rövid időre átlátható lesz minden, de most ez csak egy pillanatra működik, nem több másodpercre, ez miért van? Vagy hol lehetne ezeket megkérdezni? Rá lehet írni magyar játékosokra? Valaki tudja segíteni?

2017. ápr. 21. 18:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!