Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Fujitsu Esprimo...

Van egy Fujitsu Esprimo mobile v5555-ös notebookom a hang problémém van megoldás kellene? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mit tudok csinálni vele recseg olyan mind ha bakelit lemezt hallgatnék próbáltam másik drivert de akkor se javult meg Win7 rendszer van a gépen. Van valami ötletetek?
2010. máj. 14. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:

windows update-el próbáld meg lefrissíteni.


ha nem jó akkor nemtudom

2010. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már azt is tönkre ment volna a hang?? :S :(
2010. máj. 15. 12:21
 3/8 anonim válasza:
hell, ez engem is érdekelne, mert 2 oprendszer van a gépen , és az egyik xp , azon a hang tökéletes, de win 7 en nagyon szar, ármit csinálok recseg mint a rosszbaj, hiába csinálok bármit mégis recseg ....
2010. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ez engem is érdekelne mert ezzel én is igy vok.nekem is win7 van és recseg. :/
2010. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, valakit érint-e még, de leírom. Innen le kell tölteni a Vistás driver csomagot: [link]


Aztán pedig kompatibilitási módban futtatni a hangkártya telepítőjét :) Nekem azóta tökéletesen szól :)


/előző vagyok/

Remélem tudtam segíteni!

2011. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a bajom. pontosabban: a link jó, csak az audio telepítőt kell vista sp1-es kompatibilitási módban futtatni, és szol mint állat :DD
2012. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem is ez volt a bajom.


MEGOLDÁS:

A lényeg az hogy egy virtuális hangeszközt kell feltelepítened: "SRS Audio Sandbox"

Valahonnan töltsétek le. Tökéletesen működik ezzel :)


Ha nem működik pl. Skype-al akkor ott a hangbeállításoknál az eszközbeállításnál át kell állítani erre a virtuális eszközre (vonatkozik minden ehhez hasonló programokhoz ahol ez a probléma mutatkozik)

2013. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Itt találtam és ez nekem is segitett.Az Srs Audio Sandbox is remek megoldás de annak a próbaideje 14 nap.Szedtem le hozzá serialt de azt nem fogadta el.Lehetséges vannak ügyesebbek akiknek ez már sikerült.Ezt a kiirást itt találtam gondoltam megosztom veletek.


Most futottam bele egy hasonló hibába!


Fujitsu Siemens ESPRIMO Mobile V5535

Alaplapi lapkakészlet: SiS M672

Hangkártya: Realtek ALC268 @ SiS HD Audio Controller

Operációs Rendszer: Microsoft Windows 7 Ultimate


Hiba: bármilyen hang lejátszásakor recseg a beépített hangszóró (a line-out is külső fülessel)


Amit a Win7 pakolt be telepítéskor (2009-es saját driver) recsegett. Cserélgettem a drivert régire, újra... semmi :( pontosabban maradt a recsegés

A legújabb driver, amit találtam:

Driver dátuma: 2010.04.30.

Driver verziója: 6.0.1.6101

RECSEG! :(


Megoldás, amivel sikerült:

A drivert innen lehet letölteni:

[link]


Driver dátuma: 2008.08.27. !!!

Driver verziója: 6.0.1.5694


Telepítés után (újrainditással természetesen) ki kell kapcsolni a PC Beep-et:

Vezérlőpult - Hang - Lejátszás - Tulajdonságok - Jelszintek - PC Beep -MUTE-


Kb. Ennyi...


Tiszta hangot Mindenkinek!

2013. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!