Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a teendő az ashampoo...

Mi a teendő az ashampoo burning studio 6 free letöltésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Letöltöttem ezt a filmíró programot, de amint ráklikkelek az ikonjára, épp csak felvillan, és már el is tűnik. Próbáltam mindenféleképpen a tulajdonságoknál beállitani, de ennél többet nem tudok kihozni belőle. Pedig ez volt rajta mindig, jól müködött, most meg nem tudom mi történt vele. Már két napja kinlódok, kérem, segitsen, aki tud. Köszönöm.
2017. ápr. 22. 12:51
 1/9 DjImipapa ***** válasza:
A lényeget nem írtad...honnan?
2017. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az origo szoftverbázisról. Máskor is innen töltöttem, és semmi baj nem volt, működött.
2017. ápr. 22. 13:10
 3/9 DjImipapa ***** válasza:

Ha már free, ami igazán semmire se jó, akkor is csak a hivatalos verziót kéne erőltetni!:)

Ashampoo weblapját próbáld, hátha az működik.

2017. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DjImipapa ***** válasza:
2017. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez sem müködik. Ugyanúgy 1 mp után eltünik az egész. De azért kösz a segitséget.
2017. ápr. 22. 13:51
 6/9 DjImipapa ***** válasza:
Működik az.....amennyiben a gépedet rendberakod...😃nyilván nem a programok hibásak!😃
2017. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy nem a program a hibás. Hivok szerelőt, mert én nem nagyon értek hozzá. Köszönöm a segitséget.
2017. ápr. 22. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:

ha már arra a rendszerre egyszer telepítve volt...

legkésőbb a telepítés után 10 nappal, ingyenesen regisztrálnod kellett volna ahhoz, hogy továbbra is használhasd.


Előfeltételek

....

Tesztidőszak:

10 nap (10 nap + 0 nap regisztrálás után)

[link]

2017. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. ápr. 24. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!