Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a sok program, ami a...

Mi ez a sok program, ami a gépemen fut? (kép) Van ezek közül, ami felesleges és/vagy esetleg kártékony?

Figyelt kérdés
Van olyan, amit kikapcsolhatnék? Valaki, aki ért hozzá, az elmondhatná, mert elég lassú a gépem :(
2010. máj. 14. 13:30
 1/8 A kérdező kommentje:
2010. máj. 14. 13:31
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért lassú a gépem, mert kicsi a memóriája, és van vírus írtóm amúgy Avira!
2010. máj. 14. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Start/Futtatás Beírod msconfig és ott kiválasztod az automatikus indítás fület ott is ki bírsz kapcsolni pár felesleges dolgot gyorsabban fog indulni!!

Szerintem 1 vírus írtó bőven elég!! Többi DELET

2010. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én nem értek hozzá, és nem tudom, hogy ezek közül mik a feleslgesek, amiket le lehet állítani! :S
2010. máj. 14. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Te jó ég, vannak gondok, kapásból kettőt látok ami vírus gyanús, egyébként Start-Futtatás, bearod: msconfig , ott az automatikus indítás fülre menj rá és arról csinálj print screen-t, megmondom neked mit kell pipálni, mit nem.
2010. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

na le print screeneztem!itt a link:

[link]

2010. máj. 14. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül csak az avgnt maradjon, az a vírusirtód, többi elől vedd ki a pipát.


Emellett javaslom hogy szedd le a Malwarebytes nevű progit innen: [link]


Telepítés után frissítsd. Majd indítsd újra a gépet csökkentett módban(win betöltés előtt nyomod az F8 gombot) és futtass egy full scant a progival, találni fog érdekességeket.


Ha ez megvan, szedd le ezt is: [link]


Futtasd le, jó tisztító program, az ideiglenes fájlokat és a netes szemetet tűnteti el a gépről+ a registry-t is helyreteszi.


Ha ezekkel megvagy, legvégül futtass egy töredezettség-mentesítést, legalább a C: meghajtón.


Ha ezeket végigcsinálod látványos lesz a gyorsulás a rendszeredben.


Remélem tudtam segíteni.

2010. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. máj. 14. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!