Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla Firefox (52-es verzió)...

Mozilla Firefox (52-es verzió) esetén a Fájl - Hivatkozás küldése e-mailben funkció esetén végtelen lap nyílik meg, amíg "ki nem lövöm" Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 22. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Már kijött az 53-as, frissíts. Az új verziókban általában ott az előző kiadás bugfixe.
2017. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:

Nem tudom. Nálam semmi ilyesmit nem csinál. Jön egy ablak ahol ki kell választani a levelezőt, utána megnyitja a levelezőt.

52.0.1 (64-bit) ESR verzió.

2017. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a másik gondom, hogy nem megy a frissítés sem, pedig automatára van állítva. Pörög, pörög a "Frissítések keresése", de nem csinál semmit.
2017. ápr. 23. 09:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Végül "kívülről" telepítettem az 53-as verziót, de nem oldotta meg az eredeti problémámat. :-( - Itt is a Fájl - Hivatkozás küldése e-mailban funkció megnyomására végtelen új oldal kezd megnyílni. :-(
2017. ápr. 23. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Soha nem használtam ilyen módon a böngészőt, de simán meg tudod kerülni ha felcseréled a műveleteket.

A böngészőt használva az történik hogy vágólapra helyezi a linket, megnyitja a levelezőprogramot és beilleszti azt.


Ha viszont te magad másolod ki a címsorból a linket a megnyitott üzenetablakba, akkor nincs szükséged a menüpontra. Igaz, hogy megnő vele az idő amíg elvégzed és pont egy triviális eljárást bonyolítasz meg, de legalább nem fordul végtelen ciklusba.


(amúgy megnéztem 53-ban és nekem sem csinál ilyet, lehet neked más zavar be - valami böngésző-kiegészítő esetleg).

2017. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösz, de ezzel nem segítettél: nekem is működött. Megkerülni is tudom, csak nem szeretném: éppen emiatt a funkció miatt használom/használnám a Firefoxot. Az, hogy valamilyen beépülő okozhatja, azzal nem jutottam előrébb.


Amúgy megpróbáltam teljesen leirtani a gépemről, de valamiért valószínűleg nem lehet, mert az újratelepített 53-as is nálam ugyanezt produkálta.


Valódi megoldást keresnék, nem elkerülőt...

2017. ápr. 24. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!