Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert nem tudok szerkeszteni...

Miert nem tudok szerkeszteni a Wordben?

Figyelt kérdés
Nem eredeti az office, viszont par hete meg tudtam szerkeszteni benne, de ma pedig mar nem tudok, es elegge idegesito, mivel fontos dokumentumokat kellene keszitenem. Valakinek valami otlet (a vasarold meg es ne lopjon kivul)?

2017. ápr. 24. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engedi mert megnyitás helyett bezárja a program, akkor lejárt a próbaverzió. Ezen nincs mit szépíteni, vagy megveszed, vagy használj ingyenes alternatívát. Lopni nem fog senki segíteni.
2017. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megnytija, nem lep ki, egyszeruen a szerkesztesi lehetosegek szukrek, nem tudok meg irni sem benne.
2017. ápr. 24. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak olvasási nézetre nyitottad meg? Ilyenkor valahol a felső sávban írja ezt, és majd ki lehet választani hogy szerkeszted. Mivel nálam épp nincs ilyen fájl így nem tudom a pontos menetet megnézni.
2017. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
[link] Ezt latom, amikor megnyitom
2017. ápr. 24. 20:11
 5/9 tabaki ***** válasza:
Mármint mit? A termékaktiválás nem sikerült feliratot? Még az is lehet, hogy köze van a jelenséghez, de nem tudom, én LibreOffice-t használok. Lehet, hogy nálad is beválna.
2017. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De eppen ezt mondom, hogy par napja meg szerkesztette vele, es akkor is ezt irta ki.
2017. ápr. 24. 20:23
 7/9 tabaki ***** válasza:

Attól még lehet, hogy csak most járt le a határidő.

Nem vagy még tanuló? Mert akkor ingyen jár neked az MS-Office. Egyébként meg a mellékelt mutatványban nem látok semmi olyat, ami a LibreOffice képességeit meghaladó feladatot sejtetne.

2017. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minek kínlódsz Word-del? Tölts le egy LibreOffice-t, az ingyenes és gyönyörűen dolgozik a word fájlokkal.
2017. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a valaszokat es akkor LibreOffice marad, tenyleg koszonom, ment mindnekinek a zold pacsi! :)
2017. ápr. 24. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!