Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb minecraft...

SCHEKULIN MÁRK kérdése:

Melyik a legjobb minecraft szerver?

Figyelt kérdés

#legjobb #szerver #Minecraft #Roleplay #1.8.x #kalozmc #a legjobb minecraft szerver
2017. ápr. 25. 19:01
 1/8 anonim válasza:
Én a SkyBlockott szeretem! De ezt te tudod mert lehet hogy ami nekem tetszik az lehet hogy neked nem tetszik xD
2017. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A minepixel

eu.mineplex.com

vagy a hypixel

mc.hypixel.net

2017. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
*Mineplex bocs
2017. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen külföldi szervereket tudok ide sorolni. Ilyen híresebb és jó szerverek pl.: HyPixel, Mineplex, HiveMC, GommeServer, CubeCraft, OlimpoCraft, Wyncraft... Igazából ezek a szerverek a legismertebbek, nem is véletlen, mert eléggé sok saját MiniGame-el és ezek mellett további rengeteg nem saját MiniGame-el is rendelkeznek (főleg a HyPixel és a Mineplex).
2017. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A magyar szervereknél mindegyik jobb.
2017. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pontosabban fogalmazva a magyar nyitott szervereknél minden jobb. A magyar zártak rohadt jók, csak oda nem fog bekerülni. :D Jellemzően baráti társaságok tartják fent egymásnak, több száz ilyen van, csak egyik se listázott nem véletlenül.
2017. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Én 2-t szeretek nagyon és a többség minecraft felhasználó is kedveli:HyPixel,Mineplex
2017. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A barátnőmmel mi általában a mad-gamble neten szoktunk lenni(német szerver). Vagy ha meg magyar,akkor kisebb szerókon de azok meg mindig kihalnak,vagy Legendary mc még.
2017. máj. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!