Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudom megnyitni?

Mivel tudom megnyitni?

Figyelt kérdés

Gyakran találkozom ilyen (.bin) fájlokkal és eddig a FreeArc programmal tudtam megnyitni de sajnos az alkalmazás fejlesztése leált. Ha valaki tud nekem olyan programot mondani amivel ezek az archivumok megnyithatóak annak nagyon örülnék!

Példa file: [link]



2017. ápr. 26. 21:49
 1/3 tabaki ***** válasza:
Nem tudom, pontosan mit remélsz tőle, egy .bin fájlban bármi lehet, persze, akár valami archivált fájl is, miért ne -- de nem éppen szokásos megoldás. Az sem világos, hogy a fejlesztés leállítása mennyiben hátráltat a FreeArc használatában. Nem derül ki az sem, milyen operációs rendszered van, és hogy amikor eddig megnyitottad, mit volt bennük. A FreeArc talált valami számodra is értelmezhető adatot? Mert egyébként az ilyesmit hexaeditorral szokás megnyitni, már annak, aki tud mit kezdeni a nyers hexakóddal.
2017. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt tartalmazza: [link]

OP: Win 7 Ultimate

A fejlesztés leállása abban hátráltat, hogy a program beta verziós és rengeteg hibát tartalmaz többek között ezeket a bin fileokat csak 4-5 próbálkozás után sikerül teljesen kicsomagolnia.

2017. ápr. 27. 15:53
 3/3 tabaki ***** válasza:

„Ezt tartalmazza”


Ez biztos? És ezek a fájlok a teljes kicsomagolás után működnek is, például a readme.rtf-et el tudod olvasni, stb.?


Mert nekem például ez jelenik meg:

[link]


Viszont az amúgy a te képednél jóval több fájlt mutató archívumot nem tudom kicsomagolni. Biztosan nem tudom megállapítani, de így elsőre úgy néz ki, mintha ez egyszerűen egy átnevezett .arc fájl volna, amely a kicsomagoláshoz jelszót kér. Ha nálad a fájlok olvashatók, akkor nyilván nem ez a helyzet, hanem én indultam el tévúton.

2017. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!