Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha nincs routerem, de adaptere...

Ha nincs routerem, de adapterem van TP-Link, és rácsatlakoztatom a laptopomra és ha valami csoda folytán sikerülne telepíteni veszi a vezetékes netet, ezáltal állítólag adja a wifi jelet? Több lent.

Figyelt kérdés
Láttam róla videót,és én így értelmeztem,-láttam-.Az adapterem TP-Link TL-WN722N.Dícsérik a neten.Csak azt nem tudom,hogy a legegyszerűbben hogyan telepíthetném fel.Kérem aki valóban tudja írjon részletesen.A videóban semmiféle router nem volt..és a srácnak jött a wifi jel.
2017. ápr. 27. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Magától nem ad wifi jelet, mert vevő, nem adó. Viszont át lehet állítani, sőt, a kettőt egyszerre is tudja.


A feltelepítés úgy a legegyszerűbb, ha bedugod úgy, hogy a vezetékes net is be van dugva. Ekkor a windows update letölti és felrakja a drivert.


A beállítás itt, windows 10 kell hozzá: [link]

2017. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

A gyári szoftverben van Soft-AP mód, ami tudja ezt. De tipikusan ezt az adaptert nem internet megosztásra találták ki. Arra ott vannak a Wi-Fi routerek.

[link]

2017. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!