Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Flash Player offline...

Adobe Flash Player offline installer letöltése, honnan?

Figyelt kérdés

Honnan tudnám letölteni az offline installert?


Adobe oldalán ( [link] ) hiába írja, hogy "Total size: 19.3 MB", akkor is csak egy kis méretűt szed le, ami gondolom letöltené a nekem megfelelőt, de ez a kis méretű nem indul el. Gondolom mert régi gépem van, több program hiányolja a CPU CCE2-es támogatást. Lehet itt is ez lehet a gond. De amúgy is az offline telepítőket szeretem.


Az offline telepítők gond nélkül feltelepültek mindig.


Usite.hu megszűnt ahonnan eddig szedtem, találtam külföldi oldalakat, amik elején jók voltak, viszont egy ideje a letöltés gombra kattintva, már azok is átirányítanak az Adobe oldalára.


Keresgélés után rátaláltam erre, de itt debugger verziók vannak:

[link]


Van valamilyen hivatalos(abb) oldal, például Adobe FTP, ahonnan mindig le tudom tölteni őket?


2017. ápr. 28. 10:11
 1/7 A kérdező kommentje:
* CCE2-es = SSE2-es
2017. ápr. 28. 10:12
 2/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Esetleg innen : [link]


Igaz, hogy itt csak az előző verziók vannak és nem a legfrissebbek, tehát ha a legújabbat szeretnéd akkor passzolok.


Tekerj le a következőkig : "


Flash Player archives


Release and Content Debugger archives


(Released 03/14/2017) Flash Player 25.0.0.127 (404 MB)

(Released 2/14/2017) Flash Player 24.0.0.221 (405 MB)

.

.

.

"


Sok sikert.

üdv.

2017. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nem a legfrissebbet szeded, az se baj, úgyis frissíti magát.

2017. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 CspCsj ***** válasza:

1.

ftp://ftp.adobe.com/pub/adobe/

(itt nincs fent)


2.

Adobe.com > alul "Oktatóanyagok és támogatás" > Flash Player súgó > megint alul "Installation problems for Windows 7 and older" > végül szintén alul vannak a linkek, attól függően hogy Opera/Chromium, Firefox vagy IE-hez kell.


Ha nem találnád, utolsó link a listához: (legalján keresd)

[link]

2017. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 és a #3

hozzászólásban lévő linkre én is rátaláltam, de az azért nem volt jó, mert ezt az idegesítő üzenet szeretném elkerülni: "A Firefox megakadályozta az elavult "Adobe Flash" bővítmény futását ezen:www...."


Engem nem zavarna, hogy régebbit használok belőle, csak mindig feljön ez az üzenet és minden videónál engedélyeznem kell. Tudom, hogy van olyan megoldás, hogy megjegyez, de minden oldalán nem akarom ezt eljátszani.


Automatikus frissítés meg ki van kapcsolva mindenhol nálam, de külön csak a Flash Player-nél bekapcsolás még megoldás lenne végső esetben.



#4 (CspCsj)

hozzászólás tökéletes, megoldotta a problémámat. Végigmentem a leírtak alapján és a linkelt helyre el is jutottam. Letöltöttem, telepítettem, minden rendben ment, el is mentettem a linket, könyvjelzők közé.



Köszönöm mindenkinek a tanácsot és segítséget!



Felmerült bennem még egy kérdés.

Jelenleg XP-t használok, de majd amikor meg lesz az új gép, arra valószínű Windows 10 fog kerülni. Firefox-ot használok, de ha valamiért az Edge böngészőt kéne akkor mi a helyzet?


Mert ezt találtam az Adobe oldalán:

"Edge (embedded - Windows 10) - ActiveX"


Tehát eleve az Edge böngészőbe bele van építve az Adobe Flash Player, de azt hogy tudom frissíteni?


Rokonomnak Windows 10 telepítés és frissítés után letiltottam a Windows Update-et ( [link] ), amit majd az én gépemen is le szeretnék, hogy csak akkor frissítsen, amikor engedem neki. Ebben az esetben az Edge-hez való Flash Player se frissül, vagy külön az Edge-ben tudom frissíteni, mivel bele van integrálva?


Azt tudom, hogy a Windows Defender ilyenkor nem frissít, de az lényegtelen is, mert van fent másik vírusirtó a Windows 10-es gépen.

2017. ápr. 28. 11:46
 6/7 CspCsj ***** válasza:
Edge csak a Window Update-en keresztül frissül.
2017. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 28. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!